فایبر سمنت در شیراز : فایبر سمنت برد از جمله تجهیزات و به نوعی مصالحی است که به تازگی در صنعت ساخت و ساز جایگاه ویژه ای را پیدا کرده است . در حال حاضر استفاده از فایبر سمنت در شیراز و سایر شهر های ایران از انتخاب های اصلی معماران و سازندگان ساختمان است .م

با ما همراه باشید تا شما را با فایبر سمنت برد آشنا سازیم .

مزایای استفاده از فایبر سمنت در شیراز چیست ؟

بر طبق آماری شهرداری شهر شیراز منتشر کرده است سالانه تعداد زیادی از افراد پروانه ساختمان در شهر شیراز دریافت می کنند . این حجم انبوه از ساخت و ساز بیانگر رونق کسب و کار های مربوط به ساختمان است . بنابراین بسیار بدیهی است که معماران و مهندسان شیوه های نوین در ساخت و ساز را بیشتر برای ساختمان سازی بپسندند.

جدا از مسئله شیوه های جدید و نوین در ساخت و ساز ، سرعت اجرای پروژه ها و کم کردن هزینه ها یکی دیگر از مسائلی است که برای ساختمان سازان بسیار مهم است .

بنابراین بسیاری از معماران و ساختمان سازان مصالحی که سرعت بالایی در اجرا و هزینه متعادلی و مناسبی را داشته باشند انتخاب می کنند . از این رو فایبر سمنت یکی از مصالح و تجهیزات ساختمان سازان در شیراز می باشد .

فایبر سمنت در شیراز

فایبر سمنت در شیراز

فایبر سمنت چگونه تولید می شود ؟

اگر انتخاب شما به عنوان یک ساختمان ساز استفاده از فایبر سمنت است ، پس حق مسلم شماست که بدانید که چگونه تولید می شود و اجزای تشکیل دهنده آن کدامند .

صفحات سیمانی مصلح شده با الیاف که با نام فایبر سمنت برد یا صفحات سیمانی الیاف دار شناخته می شوند، مخلوطی همگن از سیمان ، سیلیس ، الیاف و آب بوده که در فرایند پیچیده ای به نام ماشین هات چک Hatschek تولید می شود ، که عمل آوری نهایی آنها هوا خشک یا با دستگاه اتو کلاوAutoclave) )می باشد.

نحوه اجرای فایبر سمنت در ساختمان ها چگونه است ؟

فایبر سمنت برد توسط پیچ بر روی سازه فی که روی نما و یا دیوار داخلی یا خارجی ساختمان تعبیه شده است متصل می‌گردد که مشخصات سازه فی بسته به نوع کاربرد فایبر سمنت و همچنین نوع ساختمان و تعداد طبقات متفاوت خواهد بود. نکته حائز اهمیت در نصب فایبر سمنت رعایت درزهای انبساط و نحوه آببندی می‌باشد .

فایبر سمنت در شیراز

فایبر سمنت در شیراز

آیا فایبر سمنت عایق رطوبت است ؟

صفحات سیمانی الیاف دار ( سمنت برد ) به لحاظ اینکه عمداتاً از سیمان ساخته شده اند ذاتاً با محیط مرطوب و آب سازگاری خوبی دارند ، اما به دلیل وجود الیاف سلوی در ترکیب آنها و خاصیت جذب آب بالای این مواد در هنگام اشباع شدن از رطوبت ( چه مستقیم و چه به وسیله بخار و رطوبت موجود در هوا منبسط و در هنگام خشک شدن منقبض می شوند و تنش های ناشی از این کاهش و افزایش طول بر روی محل اتصال ( محل پیچها ) نما را دچار مشکل خواهد نمود .

برای جلوگیری از این موضوع در پشت پنل سیلر مخصوص استفاده شده و از روی پنل هم پرایمر و رنگ این وظیفه را انجام میدهند ، تا جذب رطوبت به حداقل رسانده شود .

موارد استفاده از فایبر سمنت برد در شیراز چیست ؟

از آنجایی که  صنعت ساختمان را از مهمترین صنایع مولد و پیشران اقتصادی کشور می توان دانست ، پس بسیار بدیهی است که هر چقدر این روند سرعت بیشتری پیداکند و ساختمان سازان و معمارن هر چه سریعتر به سرمایه در گردش خود دست پیدا کنند ، می توانند رونق بسیاری را برای این صنعت به ارمغان آورند و این مهم جز با کوتاه کردن مراحل اخذ پروانه و استفاده از مصالح جدید که سرعت ساخت و ساز را بالا ببرند ممکن نخواهد بود .

شهر شیراز از شهر هایی است که جز پشگامان استفاده از روش های جدید ساختمان سازی محسوب می شود . فایبر سمنت یکی از محبوب ترین این مصالح است .

انتخاب سازندگان ساختمان انتخاب مصالحی است که ساخت و ساز را تسریع بخشد . فایبر سمنت برد انتخاب مناسبی برای این منظور است.

از آنجایی که در شهر شیراز دارای آب و هوای معتدل است ، فایبر سمنت می تواند انتخاب خوبی برای این منطقه باشد ، فایبر سمنت برد می تواند عایق رطوبت و دمای خوبی برای ساختمان های این شهر باشد . از طرفی دیگر استفاده از فایبر سمنت برد می تواند هم جابجایی مصالح و هم پیشرفت کار را تسهیل و تسریع بخشد.

فایبر سمنت برد در حال حاضریکی از بهترین نوع مصالح موجود برای پوشش دیوار و کف و می باشد و در نمای ساختمان کاربرد فراوانی یافته است.

این صفحات برای ساخت و ساز خشک و سیمانی در تمامی ساختمان هایی که با اسکلت فی و بتنی ساخته شده اند برای پارتیشن بندی و پوشش دیوار داخلی و سقف و کف استفاده میشوند.

همچنین

فایبرسمنت به دلیل داشتن خواصی چون برش پذیری بسیار مناسب ، خم پذیری ، سوراخ شدن و میتواند در مصارف خاصی جهت برآورده کردن خواست طراحان و معاران مورد استفاده قرار گیرد و در رقابت با مصالح مشابهی همانند چوب ، به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و حریق و شرایط جوی دارای مزایای بیشتری است .

فایبر سمنت در شیراز

فایبر سمنت در شیراز

کاربرد های فایبر سمنت برد :

از فایبر سمنت برد در پوشش بیرونی ساختمان ، نمای پوسته ایی ساختمان ( Cladding ) ، نمای پوششی سازه ای سبک ، پوشش های داخلی ساختمان ، پوشش دیوارهای داخلی ، پوشش های دکوراتیو ، زیرسازی کاشی و سرامیک در سرویسهای بهداشتی ، استخرها و فضاهی بسیار مرطوب ، سقف کاذب ، کفپوش کاذب ، دیوار نما و پوشش های ضد حریق مورد استفاده قرار می گیرد و ساختمان سازان به راحتی و با اطمینان از آن استفاده می کنند .

آیا فایبر سمنت برد قادر به تحمل دمای بالا است ؟

به دلیل مقاومت بالای صفحات سیمانی الیاف دار در مقابل حریق و همچنین ممانعت از گسترش شعله می توان از این محصول مطابق جزئیات اجرایی تایید شده جهت پوشش سازه های فی استفاده نمود .

مزایای صفحات سیمانی الیاف دار ( فایبر سمنت )

 • فاقد آزبست و مواد مضر برای محیط زیست و سلامت انسان
 • فوق العاده سبک و قابلیت حمل آسان
 • عایق صوتی بسیار مناسب
 • مقاوم در برابر رطوبت ، قابل شستشو و مقاوم در برابر آب دریا، در نتیجه امکان استفاده در مناطق بسیار مرطوب و ساحلی
 • مقاوم در مقابل آتش ، استفاده به عنوان پوشش در مقابل حریق در سازه های فی
 • بدون انتشار گازهای خطرناک در زمان قرار گرفتن در معرض دماهای بسیار بالا
 • مقاوم در مقابل خوردگی ات موذی ، موریانه و محیط نامناسب زندگی آفات
 • مقاوم در مقابل اشعه ماوراء بنفش (UV )
 • مقاوم در مقابل ضربه ، مقاومت مکانیکی بالا
 • ایجاد ساخت و ساز خشک بدون نیاز به ملات و حذف مصالح سنتی از قبیل آجر ، سفال ، گچ کاری
 • عدم وجود نخاله ساختمانی و آوار
 • اجرا توسط اکیپ های آموزش دیده و دارای گواهینامه مهارت نصب
 • سهولت در تامین ، تعمیر و نگهداری
 • تنوع محصول برای قسمت های مختلف ساختمان از لحاظ بافت ، رنگ ، ضخامت
 • قیمت مناسب به علت کاهش در هزینه ساختمان و وزن سازه
 • مدیریت بهتر در اجرای پروژه و اشغال نکردن محیط کارگاه
 • سرعت در اجرای پروژه در نتیجه اقتصادی تر شدن عملیات ساختمانی
 • سهولت در اجرای تاسیسات مکانیکی و برق
 • افزایش سطح زیر بنا و کمک به صرفه اقتصادی
 • دارای گارانتی تضمین کیفیت از بیمه ایران
 • دارای تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
 • جزء فن آوری های معرفی شده به وزارت مسکن و شهر سازی
 • وجود محصولات متنوع برای تمام قسمتهای ساختمان؛دیوار ،نما ،پارتیشن بندی ،سقف ،سقف کاذب
 • قابل اجرا در سازه های فی و بتنی برای نما با زیرسازی استاد و رانر ، پارتیشن بندی داخلی ، سقف کاذب و قابل اجرا برای سازه های سبک فی LSF
 • امکان سهولت اجرای مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان (صرفه جویی در مصرف انرژی) با اجرای فایبرسمنت برد

شرکت تولید کننده فایبر سمنت

شرکت مدرن سازان رادیس با هدف ترویج سبک سازی و مقاوم سازی در صنعت ساختمان و نهادینه کردن استفاده صحیح از مصالح سبک از مصارف مختلف از جمله نمای ساختمان ، سقف کاذب ، دیوار های داخلی و پیرامونی تاسیس گردید.

این شرکت نماینده انحصاری فروش و اجرای

فایبرسمنت و اولین

تولید کننده فایبر سمنت برد در ایران می باشد. جهت مشاوره و یا خرید کافیست

با ما در تماس باشید


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ کفش دخترانه اسپرت ارزان مرجع دانلود برق, هک و امنیت آفتاب هشتم تاپ فیلم ها مزارات ایران و جهان اسلام شعر و اس ام اس پلاس وان | Plus1 ازدواج در گرجستان نمایندگی رادیاتور پانلی در شیراز- فلاح زاده فروشگاه مجاز ایساکو پیمان مرادی